ZengiN ForuM_DivX FilmleR,YabancI TürkçE Mp3,KurtlaR Vadisİ,DiğeR DizileR

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli Paylaşımlar

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

91 Bölümün Özeti Ve Resimler

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

191 Bölümün Özeti Ve Resimler Empty 91 Bölümün Özeti Ve Resimler Çarş. Mayıs 19, 2010 7:16 pm

ReyTR026

ReyTR026
Mod
Mod

Kurtlar Vadisi Pusu’da macera son hızıyla devam ediyor. Sezon finaline adım adım yaklaşırken, solukları kesecek 91. bölüm, 20 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.
Bedri, örgütten kime, niye pusu kurulmasını isteyecek? Pusuda çıkan çatışmada İnci ve Bulut’a ne olacak? İskender’le arasındaki köprüleri atan Zaza, Polat Alemdar’la görüşebilmek için kime gidecek? Zaza ve Polat’ın pazarlığında neler olacak? Polat’ın kızını kaçırmak için harekete geçen İskender, başarılı olabilecek mi? Polat, kızını İskender’den koruyabilecek mi? Kızının peşinde olan İskender’e baskın yapan Polat Alemdar’ı bekleyen büyük sürpriz ne olacak?

Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 20 Mayıs akşamında Star TV ekranlarında olacak…

91 Bölümün Özeti Ve Resimler 91_1
91 Bölümün Özeti Ve Resimler 91_2
91 Bölümün Özeti Ve Resimler 91_3
91 Bölümün Özeti Ve Resimler 91_4

291 Bölümün Özeti Ve Resimler Empty Geri: 91 Bölümün Özeti Ve Resimler Cuma Mayıs 21, 2010 11:59 am

Yönetim

Yönetim
Yönetici
Yönetici

teşekkürler

http://zengin.eniyiforum.net

391 Bölümün Özeti Ve Resimler Empty Geri: 91 Bölümün Özeti Ve Resimler Cuma Mayıs 21, 2010 8:15 pm

ReyTR026

ReyTR026
Mod
Mod

eyvallah dostum

491 Bölümün Özeti Ve Resimler Empty Geri: 91 Bölümün Özeti Ve Resimler Paz Mayıs 30, 2010 7:28 pm

polat

polat

saol rey

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]