ZengiN ForuM_DivX FilmleR,YabancI TürkçE Mp3,KurtlaR Vadisİ,DiğeR DizileR

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kaliteli Paylaşımlar

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Discovery'nin Gidişi Ertelendi

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Discovery'nin Gidişi Ertelendi Empty Discovery'nin Gidişi Ertelendi Salı Ağus. 25, 2009 6:07 pm

Yönetim

Yönetim
Yönetici
Yönetici

Discovery'nin Gidişi Ertelendi 090825-discoveryerteleme.hlarge

ABD Uzay ve Havacılık Dairesi NASA kötü hava koşulları nedeniyle uzay mekiği Discovery'nin fırlatılışını erteledi.

NASA'dan yapılan açıklamada, Florida'daki uzay merkezinden hareket edecek olan mekiğin bu sabah fırlatılması gerekirken, fırlatmanın yarın 01.10'a (TSİ 08.10) ertelendiği belirtildi.

Uluslararası Uzay Merkezi'ne gidecek Discovery'de 7 astronot bulunacak. Astronotlardan bazıları istasyonda ekip değişiminde yer alacak.

Mekiğin, UUİ'ye gıda ile çeşitli malzemeler, kemik yoğunluğu testleri için laboratuvar faresi ve bir koşu bandı götürmesi planlanıyor. (REU-PNR-NİS)

http://zengin.eniyiforum.net

2Discovery'nin Gidişi Ertelendi Empty Geri: Discovery'nin Gidişi Ertelendi Paz Ağus. 30, 2009 1:38 am

rizeli

rizeli

peki zeki mürende bizi görecek mi..? yada biz ne zaman uzay mekiği yollayacaz.. yollasakta görebilecekmiyiz..? Smile hey allahım hep soru işareti.. bu ne yaa? Smile

3Discovery'nin Gidişi Ertelendi Empty Geri: Discovery'nin Gidişi Ertelendi Paz Ağus. 30, 2009 10:48 am

Yönetim

Yönetim
Yönetici
Yönetici

Valla rizeli Bizimki Biraz Zor Değil Mekik Biz Balon Göndersek 100 Metreyi Geçince Patlar Razz

http://zengin.eniyiforum.net

4Discovery'nin Gidişi Ertelendi Empty Geri: Discovery'nin Gidişi Ertelendi Paz Ağus. 30, 2009 12:11 pm

rizeli

rizeli

haklısın kardeşim valla patlar... Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]